kredyt gotówkowy

Ślubne wydatki

Ślub jest wydarzeniem jedynym w swoim rodzaju, gdy chcemy, aby wszystko było idealne i jak najlepszej jakości. Ślub wiąże się jednak również z wieloma wydatkami.

Koszty wesela

Musimy wynająć odpowiednią salę, zadbać o odpowiedni katering, zadbać o dobrą oprawę muzyczną. Dochodzi również koszt sukni ślubnej oraz ubioru dla pana młodego. Po podliczeniu wszystkich kosztów może okazać się, że kwota jaką musimy przeznaczyć na ten wyjątkowy dzień znacznie przekracza nasz budżet. Czy w takim razie powinniśmy nieco sfolgować i przygotować skromniejszą uroczystość? Jest to pewne rozwiązanie, jednak czy chcemy oszczędzać na takich wydarzeniach?

Kredyt na wesele

W sytuacji takiej jak ślub możemy zastanowić się nad zaciągnięciem kredytu. Po podliczeniu wydatków będziemy w stanie wiedzieć, w jakiej wysokości kredyt będzie dla nas najbardziej odpowiedni, tak aby pokryć wszystkie koszty ślubu i wesela. Jednak zanim wybierzemy się do banku w celu wzięcia kredytu, musimy zastanowić się, czy posiadamy zdolność kredytową. Oszacowanie jej możemy bez problemu wykonać w danym banku, jednak możemy to równie dobrze zrobić nie wychodząc z domu. Służy do tego kalkulator zdolności kredytowej.

Obliczanie zdolności kredytowej

Aby kalkulator mógł oszacować naszą zdolność kredytowa musimy wprowadzić w niego dane. Najczęściej do obliczeń podajemy wysokość naszych zarobków, wysokość kredytu, jaką chcemy zaciągnąć oraz okres kredytowania. Te informacje wystarczają, by kalkulator zdolności kredytowej wstępnie obliczył czy posiadamy, zdolność kredytową. Niektóre kalkulatory wymagają podania większej ilości informacji np. o stanie cywilnym, łącznej kwocie wydatków miesięcznych.
Jeśli według obliczeń kalkulatora mamy zdolność kredytową, możemy udać się od razu do banku i po niedługim czasie realizować przygotowania do swojego ślubu.

Secured By miniOrange