kredyt gotówkowy

Zwróćmy uwagę na dodatkowe koszty kredytu

Większość sklepów AGD, RTV ma w swojej ofercie szeroki asortyment sprzętu. Klient jest w dzisiejszych czasach wymagający i lubi mieć szeroki wybór produktów. Nie wystarczy prezentacja trzech modeli pralki czy zmywarki jednej firmy. Dobrze jest mieć co najmniej kilkanaście modeli z różnych firm, z licznymi funkcjami i w różnych granicach cenowych.

Oczywiście wszystkie modele powinny być wystawione na sklepie, a nie w katalogu. Kupowany produkt, jest przecież oglądany na żywo, klient nie kupi kota w worku – nawet najlepsze zdjęcie w katalogu nie zastąpi manualnej oceny produktu.

Istotną sprawą jest także wybór systemu płatności za oferowany produkt. Oprócz przyjęcia gotówki za dany towar, szanujący się sklep może także zaproponować kredyt konsumencki na zakup. Jest to rozwiązanie z którego korzysta wielu kupujących, gdyż pozwala na rozłożenie w czasie płatności.

Weryfikacja możliwości wzięcia kredytu trwa zazwyczaj kilka minut i jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty – wtedy sprzedawca wszystkim się zajmie. Zakup na kredyt zawsze jest droższy, gdyż oprócz sklepu RTV i AGD także bank musi zarobić pieniądze.

To na co należy zwrócić uwagę to dodatkowe koszty kredytu. Często jest tu ubezpieczenie, czasem dodatkowe opłaty. Jeśli kredyt wydaje się być drogi, lepiej udać się do innego sklepu – można w ten sposób zaoszczędzić nawet kilkaset złotych – w zależności od tego jaką podpisaną umowę ma sklep z bankiem. Czasem lepiej także udać się osobiście do banku i na własną rękę wziąć kredyt – musimy mieć oczy szeroko otwarte – nie należy dać się zwieść sprytnemu sprzedawcy, który najchętniej chce sprzedać tu i teraz (on też przecież ma niezłą prowizję od sprzedaży).

Secured By miniOrange