ranking parabanków
Parabanki

Ranking parabanków – jak nie dać się oszukać

To prawda, że większość parabanków kusi nas swoimi ofertami dotyczącymi pożyczek, które z kolei mają zawierać bardzo niskie oprocentowanie. Niestety, zazwyczaj pierwsza pożyczka okazuje się darmowa, kolejne natomiast potrafią przysporzyć nam niemałego stresu oraz zszarpanych nerwów. Dlatego wybór odpowiedniego parabanku w trakcie poszukiwania pożyczkodawcy powinien być dla nas sprawą priorytetową. To z kolei może uchronić nas od zbędnych długów.

 

Ranking parabanków – wybierz najlepszego pożyczkodawcę

Czy istnieją zatem bezpieczne parabanki, za których pomocą będziemy mogli bez zbędnego ryzyka pożyczyć określoną sumę pieniężną? Owszem, wystarczy jedynie, że poczytamy w internecie opinie o parabankach, a także zorientujemy się na czym dokładnie polega znowelizowana ustawa antylichwiarska. Otóż nasz rząd ostatnimi czasy podjął pewną walkę z pożyczkodawcami, którzy preferują swoje usługi właśnie w formie ryzykownych pożyczek, tak zwanych chwilówek. Nowe zapisy po rozporządzeniu dotykały głównie te instytucje, które stosowały niekorzystne dla swoich klientów praktyki. Zapis ten dotyczy między innymi obniżenia górnego limitu pozaodsetkowych kosztów pożyczek, a także konieczności interwencji w te instytucje Komisji Nadzoru Finansowego.

Zobacz również czy pożyczki w parabanku mają tylko wady  oraz jakie są zalety pożyczki w parabanku.

Ranking parabanków – nie daj się oszukać!

Natomiast co z wcześniej wspomnianym rankingiem parabanków? Okazuje się, że można go sprawdzić w bardzo prosty i szybki sposób, ponieważ wszystkie informacje na ten temat znajdziemy w sieci. Wynika z nich to, że istnieją również bezpieczne parabanki i to właśnie je powinniśmy w pierwszej kolejności brać pod uwagę w chwili, kiedy jesteśmy w trakcie poszukiwań uczciwego pożyczkodawcy. Niektóre z nich to na przykład:

  • Profit Credit,
  • Rapida Money,
  • Hapipożyczki,
  • Wandoo,
  • Net Credit,
  • Vivus.pl,
  • lendOn.

Oto ranking najbardziej wiarygodnych parabanków, do których możemy się z prośbą o udzielenie pożyczki. Pamiętajmy jednak o regularnych i terminowych spłatach.

Wybierając pożyczkę sprawdź ranking chwilówek.

Secured By miniOrange